Bestseller powrócił

Stęsknionych za naszym Galenicznym Płynem do Ciała z radością informujemy, że wrócił i będziesz miałx go teraz jeszcze więcej!
Delikatny płyn myjący pozostawia przyjemne, długotrwałe uczucie odświeżenia całego ciała. Polecany również do higieny miejsc intymnych. Dzięki olejkom eterycznym wspomaga właściwą florę bakteryjną śluzówki oraz utrzymanie odpowiedniego pH. 

Galeniczny Płyn do Mycia Ciała
kupisz teraz w powiększonym do 320 ml opakowaniu z recyklatu (rPET) i bez dodatkowego papierowego kartonika!

Na prezent dla Twojej skóry

Ratunkowy Olejek na Noc

320.00 zł

Zestaw 4 kosmetyków hotelowych

235.00 zł

HAPPY HOLIDAYS 2022: Aromatherapy + Face Massage

191.30 zł349.00 zł
image

Zioła, apteka i rodzina. Ponad sto lat historii, miejski szyk i wyrafinowany design. Alba1913 to polskie kosmetyki z wyjątkowymi tradycjami i sporymi osiągnięciami.

W naszym sklepie odkryjesz naturalne kosmetyki premium do pielęgnacji twarzy i ciała, olejki do aromaterapii oraz wegańskie świece do masażu zgodne ze standardami CLEAN BEAUTY.

Twoje SPA

Masz ochotę na domowe spa? Twoja skóra potrzebuje eksfoliacji i naturalnego nawilżenia? Odtwórz luksusowy rytuał SPA we własnym domu. Przywróć równowagę ciała i ducha, korzystając z naturalnych kosmetyków Alba1913 zgodnych ze standardem Clean Beauty i stosowanych na co dzień w profesjonalnych gabinetach w hotelach PURO w całej Polsce.

Bestsellerowe naturalne kosmetyki

Galeniczny Płyn do Ciała

90.00 zł

Miejski Osłonowy Koncentrat

280.00 zł

Odżywcze Masło do Ciała

135.00 zł

Galeniczna Maska Rozświetlająca

245.00 zł

Galeniczny Krem do Rąk, travel size

39.00 zł

Galeniczny Krem do Rąk

90.00 zł

Newsy Alba1913

Konkurs Alba1913 Mikołajki
aktualności

Konkurs Alba1913 Mikołajki

Regulamin konkursu: “Mikołajki” (6.12.2022 r.) (“Regulamin”)  1  Konkurs: Konkurs jest przeprowadzany przez Organizatora zgodnie z postanowieniami...

czytaj dalej

Zajrzyj na profil @alba1913pl

#vegancertified

Większość kosmetyków Alba1913 otrzymała już certyfikaty wegańskie: “odpowiednie dla wegan i wegetarian”. Weryfikację naszych receptur pod tym kątem prowadzi corocznie Fundacja Viva! Spis składników znajdziesz na stronie danego produktu. Wszystkie kosmetyki Alba1913 wyprodukowane w roku 2021 r. i później są wegańskie.

#cleanbeauty

Alba1913 to naturalne kosmetyki o oryginalnych teksturach, ujmujących zapachach i skutecznym działaniu, wytwarzane według standardów Clean Beauty, przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Tradycyjnie stosowane ekstrakty roślinne i olejki eteryczne łączą się tu z nowoczesnymi składnikami o niekontrowersyjnym pochodzeniu i dobroczynnym wpływie na organizm ludzki.