ALBA1913 partnerem pielęgnacyjnym Slow Space by PUMA

Obfitość, przebudzenie, harmonia i minimalizm - brzmi jak lista życzeń? Każdemu z tych doświadczeń będziemy towarzyszyć oraz wspólnie z Wami je budować i rozwijać jako partner pielęgnacyjny Slow Space by PUMA w Krakowie od 8 maja!

Projekt powstał z myślą o jakościowym, wartościowym, ale także rozwijającym dbaniu o siebie na wielu poziomach. Wiosenna edycja rozpocznie się już 8 maja i potrwa do 4 czerwca. Spotkamy się w Krakowie przy ulicy Solnej 1 (plac Bohaterów Getta). Przez cztery kolejne tygodnie towarzyszymy warsztatom grupowym, indywidualnym konsultacjom ze specjalistami, zajęciom jogi, pilatesu, treningom funkcjonalnym oraz dniom otwartym. 

Slow Space by PUMA to inicjatywa Oli Kwiatkowskiej, twórczyni projektu Slow Living Poland, we współpracy z marką PUMA. Wiosenne spotkania w krakowskiej przestrzeni to świetna okazja, żeby zgłębić tematy związane z harmonią, równowagą i przede wszystkim, żeby holistycznie zadbać o siebie. 

Zajęcia w ramach każdego tygodnia dedykowane będą takim hasłom jak: „obfitość”, „przebudzenie”, harmonia” i „minimalizm”. Wiosna to czas równowagi i spokoju. Taki też będzie cały maj w Slow Space by PUMA. Inspirujący i niespieszny w gronie najlepszych ekspertek, trenerek oraz nauczycielek jogi. Za sekcję jogową odpowiadają: Magda Janik, Maria Prokop, Ola Kwiatkowska, Paulina Kołodziejska oraz Agnieszka Ochałek. Pojawią się również zajęcia z pilatesu z Angeliką Mirek i Dagmarą Syprzak oraz trening stability & mobility z Pauliną Jopek. Wtorki i czwartki to dni poświęcone na indywidualne spotkania ze specjalistami: dietetyczką – Anią Regułą, fizjoterapeutką – Kasią Radochońską, refleksolożką – Karoliną Tkacz (Przestrzeń Holistyka) oraz z konsultantką ajurwedyjską – Marią Pronobis. 

Weekendy upłyną pod znakiem warsztatów, które poprowadzą: psycholożka – Marta Niedźwiecka, psychoterapeutka – Ania Cyklińska, projektantka produktu i przestrzeni – dr Joanna Jurga, beauty coach – Aleksandra Knaflewska (Na Temat Piękna), nauczycielka jogi i oddechu – Maria Prokop oraz szef kuchni – Dominika Wójcik. Weekendy to również 2 dni otwarte (13 i 27 maja), które będą świetną okazją na odwiedzenie strefy oraz dołączenia do wykładów wokół tematów obfitości

i harmonii, które poprowadzą Marta Niedźwiecka oraz Ania Cyklińska. 

W Slow Space by PUMA spodziewać można się również treningów z serii: “Jak nie NAŁ to kiedy?” marki Nałęczowianka, która dołączyła do projektu jako partner z segmentu FMCG. Cztery spotkania poprowadzą dwie nauczycielki: Iga Majewska (Warsaw Pilates), odpowiedzialna za pilates oraz Ola Kwiatkowska, praktyka jogi. Zajęcia będą miały na celu budować oraz podkreślać w ciele: aktywność, witalność, siłę oraz odporność.

Partnerem pielęgnacyjnym wiosennej edycji została Alba1913. W przestrzeni zapoznać będzie się można z harmonijnymi aromatami stworzonymi zgodnie z recepturami marki, które wynikają z połączenia aptekarskiej dokładności i rodzinnej tradycji zielarskiej. W ramach programu pojawią się również Warsztaty aromaterapii - masterclass, które poprowadzi Łukasz Rychlicki. 

Przestrzeń funkcjonować będzie między 8 maja a 4 czerwca przy ulicy Solnej 1 (Plac Bohaterów Getta). Udział w zajęciach będzie mógł wziąć każdy, kto dokona zapisu za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie www.slowspacebypuma.pl. Warunkiem wstępu jest uiszczenie symbolicznej kwoty w wysokości 20 PLN. Dochód wesprze działania lokalnej Fundacji “Autonomia”. 

Pierwsza pula biletów pojawi się na stronie 28 kwietnia. Chcąc być na bieżąco z tematem, warto śledzić kanały social media ekspertek i trenerek oraz Slow Living Poland. Więcej informacji o projekcie oraz formularz zapisów dostępny będzie na stronie: www.slowspacebypuma.pl. 

Sięgnij po energię wiosny i spotkaj się z nami w Krakowie, podczas drugiej edycji SLOW SPACE by PUMA.