Alba1913 w Elektrowni Powiśle

Alba1913 przenosi substancje aktywne znane z nobliwych produktów aptecznych i zielarskich do wyrafinowanych formuł kosmetycznych. Wiedza i doświadczenie kilku pokoleń zainteresowanych leczniczą mocą roślin skutkuje inspirującymi, oryginalnymi odkryciami. Tradycyjnie stosowane ekstrakty roślinne i olejki eteryczne łączą się tu z nowoczesnymi składnikami o niekontrowersyjnym pochodzeniu i dobroczynnym wpływie na organizm ludzki. Alba1913 to luksusowe kosmetyki o oryginalnych teksturach, ujmujących zapachach i skutecznym działaniu, wytwarzane według farmaceutycznych standardów, przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Większość receptur Alba1913 otrzymała certyfikat dla kosmetyków wegańskich: “odpowiednie dla wegan i wegetarian”.

„W głębi serca jesteśmy romantykami. Wybieramy dla marki kosmetyków naturalnych Alba1913 odważne, oryginalne projekty rozwojowe, gdy czujemy, że towarzyszą im podobne wartości i emocje. Z Elektrownią Powiśle łączy nas szacunek do tradycji, zainteresowanie dobrym designem, radość życia w mieście i troska o jakość tego życia. Współtworzenie pierwszego w Polsce Beauty Hallu to na pewno wielkie wyróżnienie i wyzwanie” – mówi Łukasz Rychlicki, CEO, Alba Thyment.

Zapraszamy do nowej przestrzeni w Warszawie. Właśnie uruchomiliśmy sprzedaż kosmetyków Alba1913 w Beauty Hallu w historycznym budynku Elektrowni Powiśle.


„Innowacyjność przestrzeni Beauty Hall wynika przede wszystkim z właściwie dobranej, kompleksowej oferty usług z sektora beauty i wellness, zlokalizowanych pod jednym dachem. Wszystko po to, by zapewnić klientom Elektrowni Powiśle jak najlepszy wybór usług, dopasowany do ich potrzeb, z których będą mogli skorzystać w dowolnym momencie – podczas zakupów, w ramach przerwy lunchowej czy w duchu niezwykle popularnego trendu self-care day, czyli drobnych zabiegów i przyjemności, które poprawiają zdrowie, wygląd, ale też samopoczucie. Sklep marki Alba1913 to odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów, szczególnie tych, którzy w codziennej pielęgnacji wybierają produkty naturalne, roślinne, przygotowane z niezwykłą pasją i poszanowaniem dla przekazywanej z pokolenia na pokolenie tradycji” – dodaje Dariusz Domański, Associate Partner, Development and Leasing Director, White Star Real Estate. źródło


Elektrownia Powiśle to miejsce, w którym klienci znajdują unikatowe marki modowe, pop-up i concept store’y, jakich dotąd w Polsce jeszcze nie było, restauracje serwujące kuchnię z wielu zakątków świata oraz pierwszy w Polsce innowacyjny koncept Beauty Hall. Mogą także doświadczyć niezapomnianych emocji i wrażeń podczas licznych wydarzeń organizowanych w przestrzeni Elektrowni.
Projekt wnętrza Alba1913: Front Architects