Wakacje 2022. Bardzo lubimy ten stan.

Dziś chcemy Ci przypomnieć, jak to jest dobiec z tęsknotą do brzegu i zamoczyć stopy w dzikiej wodzie. Strzepać piasek z ręcznika, podnieść ciepły kamień. Wystawić nos do słońca. Jak to jest kłaść się na wodzie, przeciągać leniwie i w zwolnionym tempie chłonąć relaks. I co? Dasz się namówić? 

To może być pierwsze od dawna lato bez wielu ograniczeń. Chcielibyśmy zabrać Cię w spontaniczną podróż, podczas której ogarnie Cię poczucie dobra i spokoju. Chcielibyśmy wspólnie polenić się, pomarzyć, a może i trochę zapomnieć. Masz morze możliwości, a nie musisz nic. To wakacje. Bardzo lubimy ten stan.

krem na zmęczone nogi

Wakacje to stan umysłu, w który wchodzisz powoli już z pierwszą chwilą, gdy zaczynasz je planować. Odpoczynek należy się ciału i umysłowi tak samo, jak skórze dobre kosmetyki. Fajne kosmetyki na wakacje znajdziesz w tym zestawieniu.


Wakacyjna kosmetyczka Alba1913

Raz chłodzi, raz mrowi. W Spray'u Na Przeciążenia Alby naprawdę można się zakochać. Mówimy o nim pieszczotliwie "kieszonkowy masażysta", bo zaaplikowany na kark daje przyjemne uczucie chłodzenia, a następnie relaksujące ciepło, dodatkowo posiada komfortowy ziołowy zapach. Spędzisz z nim urlop i przekonasz się, że to może być prawdziwa miłość.

 

Lista kosmetyków na wakacje nie musi być długa.

Powinna być jakościowa. Wakacyjna kosmetyczka to i umilacze i koidełka. Ciężkie nogi po chodzeniu zrelaksuje krem z kasztanowcem, spiętą skórę twarzy uspokoi nawilżające serum z kwasem hialuronowym albo tonik do twarzy bez alkoholu, ale za to z kojącym pantenolem. Nasza lista uniseksowych kosmetyków na lato dla minimalistów to:

 Miejskie Serum do Twarzy

Dolce far niente - co to znaczy dla Ciebie?

Oczywiście, że wakacje są po to, by doświadczyć słodkiego nieróbstwa. Ale kto powiedział, że miłe próżnowanie musi oznaczać nicnierobienie? Być może warto byłoby rozkoszowanie się chwilą wzbogacić o jakiś miły akcent. Poczuj przyjemny chłód nawilżającej maseczki do twarzy Alba1913, odśwież skórę naszym peelingiem, a może nawet zdecydujesz się na masaż twarzy olejkiem? Zrób ile możesz, by dobrostan ciała i ducha wydarzył się naprawdę.


kreacja, produkcja, zdjęcia: MadeIt Management @madeit.management

modelka: Alicja Ewertowska @aewertowska