Ach, to Ty! Celebruj i Poczuj Wiosnę Razem z Alba®1913

Wiosna nadeszła, a razem z nią czas na odświeżenie otoczenia i czasem także własnego wnętrza. Jest to idealny moment, aby zacząć nowy rozdział, oczyszczając domy, garderobę, a także pielęgnując ciało i duszę. W tej wiosennej podróży polecamy Ci sięgać po inspiracje Alba®1913, które pomogą stworzyć harmonię pomiędzy własnym wnętrzem a otaczającym światem.


Albowe inspiracje wiosenne - Co możesz zrobić dla siebie tej wiosny?

1. Przesadzić rośliny: Zmień podłoże roślin domowych i daj im więcej przestrzeni do wzrostu. Nadmiar roślin możesz przekazać dalej, organizując roślinny wymiennik w biurze lub uczestnicząc w wymianie na grupach sąsiedzkich. Podczas przesadzania użyj pustych słoiczków po produktach Alba®1913 jako pojemników dla małych roślin.2. Wiosenne porządki: Oczyść swój dom, szafę, a także skrzynkę mailową i listę kont obserwowanych w mediach społecznościowych. Podczas prania firanek dodaj kilka kropli olejków eterycznych do kieszonki na płyn do płukania. Podczas sprzątania na Instagramie zostań z nami! :)

3. Odświeżyć otoczenie: Ustaw swoją biblioteczkę kolorystycznie lub oddaj do renowacji wybrany mebel, aby nadać świeży wygląd swojemu otoczeniu.

4. Wyrzucić kosmetyki po terminie ważności: Zrób porządek w kosmetykach, sprawdzając daty ważności na opakowaniach i usuwając przeterminowane produkty. Szukaj ikony klepsydry, aby znaleźć dokładną datę ważności.

5. Wprowadzić nowy zapach: Wywietrz dom i zmień świeczki zapachowe na jakościowy dyfuzor. Poszukaj kompozycji olejków eterycznych o świeżych i energetyzujących nutach, np. cytrusów lub geranium.

6. Złapać kontakt z naturą: Wybierz się do parku, idź nakarmić kaczki lub spędź czas na obserwowaniu przyrody w ogrodzie zoologicznym. Posadź zioła na parapecie lub balkonie, aby mieć codzienny kontakt z naturą i porcję zdrowia na talerzu.

7. Poczuć czystą przyjemność: Zarezerwuj sobie czas na nawilżający zabieg twarzy w SPA lub zapisz się na warsztaty z roślinami w roli głównej (kulinarne, ziołowe, florystyczne). Możesz również kupić sobie bukiet świeżych kwiatów, aby cieszyć się ich pięknem.

Wiosna to doskonały czas na odnowę i połączenie się z naturą. Daj sobie i swojemu otoczeniu szansę na przebudzenie, korzystając z wiosennych inspiracji Alba®1913. Celebrujmy razem wiosnę!