Celebrujemy wiosnę!

 

Co powiesz na wiosenne pobudzenie zmysłów? W kalendarzu Alby® jest kilka eventów, które mogą Ci się spodobać! Są to m.in. warszawskie Warsztaty Aromaterapii oraz Targi Rzeczy Ładnych i poznańskie Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda! Jeżeli jak my kochasz naturę i holistyczną pielęgnację, koniecznie musimy się spotkać! 

Warsztaty Aromaterapii, 30 marca i 27 kwietnia (czwartki), g. 18,
Warszawa, butik Alba1913 w Elektrowni Powiśle 

Jak pachnie wiosna? Ty nam powiedz na Warsztatach Aromaterapii, podczas których nie tylko zgłębisz tajniki tworzenia kompozycji olejkowych, ale stworzysz swój własny, unikatowy zapach. Ponad godzinne spotkanie w kameralnym gronie zaczyna się od kilku anegdot z historii naszej 110-letniej firmy rodzinnej, poznania właściwości i zastosowań olejków eterycznych oraz podstaw tworzenia kompozycji olejkowych. Wierzymy, że za teorią musi iść praktyka, dlatego na warsztatach powąchasz i zobaczysz nasze ulubione zioła i rośliny, z pozyskuje się olejki eteryczne, odróżnisz naturalne zapachy od syntetycznych oraz skorzystasz z cennych surowców, by wrócić do domu z własnym olejkiem do aromaterapeutycznej pielęgnacji!


Targi Rzeczy Ładnych, 1-2 kwietnia, g. 11-19
Warszawa, 
Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Lubisz oglądać piękne rzeczy? Na Targach Rzeczy Ładnych w takie obiekty wpatrujesz się już od wejścia. Na stanowiskach przepiękny, autorski design, sztuka i kosmetyki, a wszystko Made in Poland! Nasze stoisko znajdziesz w strefie Wellness. TRŁ to świetna okazja, by odświeżyć swoją kosmetyczkę na wiosnę, wybrać prezent od zająca albo superkosmetyk na majówkę 2023. Można z pieskiem!

Ekocuda, Targi Kosmetyków Naturalnych, 15-16 kwietnia, g. 11-18
Poznań, Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3

Jesteśmy z Poznania i jesteśmy eko, dlatego postanowiliśmy tej wiosny pojawić się również na targach Ekocuda w Concordia Design w Poznaniu. Jeżeli kochasz naturę i holistyczną pielęgnację, koniecznie musimy się lepiej poznać! Zapraszamy wszystkie poznanianki i poznaniaków na wiosenny spacer po centrum i zakupy od lokalnych marek.