5 newsów o debiucie Alba®1913 La Dolce Vita na Cosmoprof w Las Vegas

  1. Na targach kosmetycznych Cosmoprof North America zaprezentowaliśmy premierowo nową innowacyjną linię kosmetyków La Dolce Vita, w której kluczowymi składnikami są niosom CBD oraz zaawansowana witamina C.

  2. Linię Alba1913 La Dolce Vita tworzą trzy luksusowe kosmetyki z czystym składem, które umożliwiają wykonanie pełnego rytuału pielęgnacyjnego: La Dolce Vita Cleanser, La Dolce Vita Serum, La Dolce Vita Cream.

  3. Alba®1913 La Dolce Vita Serum zostało docenione i wyróżnione CosmoTrend w kategorii High Science podczas debiutu w Stanach Zjednoczonych na Cosmoprof Las Vegas 2023. Wow! 

  4. Nasza marka Alba®1913 została zaproszona do prezentacji w wyjątkowej strefie wystawców wyróżniających się na rynku amerykańskim i międzynarodowym - Discover Beauty Spotlights. Nie bez znaczenia było dla nas miejsce w pierwszym rzędzie!

  5. Cosmoprof North America to topowa międzynarodowa impreza dla branży kosmetycznej w Stanach Zjednoczonych. Przyjeżdżają tu marki kosmetyczne z całego świata. Poza lipcową edycją w Las Vegas organizowana jest także impreza w Miami w styczniu. Cosmoprof uważane jest za jedną z największych, a wg niektórych zestawień największą, imprezę branży kosmetycznej w USA.    Firma Alba Thyment Sp. z o.o. realizuje projekt Polskie Mosty Technologiczne, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.